Zbigniew Lutomski PL


www.lutomski.pl

Autor: dnia 23 Listopad , 2009

Urodziłem się, bo nie miałem innego wyjścia. Stało się to 23 marca 1958 roku, w niedzielę wieczorem, około 21:30. Słońce już dawno zaszło, ale, ogólnie rzecz biorąc, stało w znaku Barana. I tak mi już pozostało na całe życie.

Wyedukowany zostałem w miarę standardowo – szkoła podstawowa, liceum, trochę nieukończonych studiów i na końcu technikum zawodowe.

W Studium Zawodowym „przerobiłem” materiał dwóch klas w jeden rok i po pomyślnym zdaniu egzaminów dyplomowych w maju 1981 roku wreszcie zdobyłem zawód – dyplomowany technik elektronik w specjalności teleinformatyka.

Pracę zawodową rozpocząłem od sierpnia 1981. Pracowałem w wielu przedsiębiorstwach, by około roku 1990 przejść na własny rozrachunek. Po wielu perturbacjach z „prywacizną” postanowiłem w 1999 zatrudnić się na etacie państwowym. Od tego czasu byłem administratorem sieci komputerowych i kilku serwerów NetWare, MSSQL oraz Linux w jednej z firm rządowych. Praca na etacie rządowym znudziła mi się w 2007 roku. Od początku 2008 roku pracuję w prywatnej firmie świadczącej usługi dla firm rządowych. Oprócz pracy etatowej prowadzę działalność gospodarczą, w ramach której świadczę usługi komputerowe dla małych firm.

Możliwość komentowania O mnie została wyłączona